Vogëlushja sheh shiun për herë të parë, reagimi mahnitës (Video)

Momenti kur një vogëlushe ndjeu shiun për herë të parë jashtë shtëpisë së saj në Kaliforni, SHBA është kapur në një video të këndshme.
Vogëlushja 15-muajshe Kayden, del para shtëpisë së saj për të përjetuar shiun dhe kthehet nga nëna e saj dhe i thotë “Uau”.

Për shkak se në qytetin ku ajo jeton ka rrallë shi, Kayden u mahnit nga pikat e shiut nga qielli.
Shikojeni videon, e cila është bërë hit në rrj etet sociale: