Ish-konkurrenti i Për’Puthen i nxjerr bojën gocave: Tea është e frikshme ndërsa Sindi kërkon 1 mijë euro për…

Në emisionin “Showbiz” ka qenë i ftuar ish-konkurenti i “Përputhen” Alban Dyrmishi. I pyetur nga moderatorja për konkurrentet Tea Trifoni dhe Sindi Loci, ai ka treguar se personazhe si Tea …

Ish-konkurrenti i Për’Puthen i nxjerr bojën gocave: Tea është e frikshme ndërsa Sindi kërkon 1 mijë euro për… Read More