Prekëse: I vdiqen 7 fëmijët, kështu e hoqi merzinë lokja kosovare (VIDEO)

Elfete Maxhuni, nga qyteti i Vushtrisë, ishte e ftuar në emisionin “Studio A”, shkruan Republika Online

Ajo tregoi kur i vdiqen shtatë fëmijët e saj dhe si vdiqen ata.

Maxhuni rrëfen edhe çka ia hoqi asaj mërzinë për humbjen e shtatë fëmijeve.

Por fati deshi që ajo ta ketë edhe një djalë të hasretit, i cili është i martuar dhe ka fëmijë.

Me punën që e bën, zonja Elfete njihet në tërë qytetin e Vushtrrisë./Republika Online

Për më shumë ndiqeni videon me poshtë: