Shtëpinë e kam lluks kushton 500.000 mijë euro, por spo ma qelë kërkush derën (Video)

Dy aktorët e njohur Hasan Murseli i njohur si mixha Bibë dhe Simon Tanushi i njohur si Mikeli kan lansuar humorin e radhës në kanalin e tyre në YouTube, shkruan Republika Online.

Të dy aktorët janë shumë të njohur për publikun dhe marrin mjaft klikime në kanalin e tyre në YouTube.

Simon Tanushi i njohur si Mikeli udhëheqë një emision duke vizituar shtëpitë e bukura të Kosovës dhe kësaj radhe shkon tek shtëpia e mixhës Bibë të cilit i kushton shtëpia afro 500.000 euro.

Mixha Bibë i ka 5 djemë dhe 2 vajza, por asnjëri prej tyre nuk është në atë shtëpi të gjithë janë në Zvicërr, shkruan Republika Online.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë: