“ Po , Kam marrë mbi 50 mijë dollarë bakshish në një Dasëm..”

Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka qenë i ftuar në emision ‘NIN’.Ai rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e tij personale dhe profesionale, duke paralajmëruar rikthimin e fuqishëm këtë sezonë, shkruan Indeksonline.

Ai gjithashtu tregoi sa i përket dasmave dhe bakshisheve që merr në ahengje familjare.

Në një dasmë në Australi atij i ishin dhënë bashkish mbi 50 mijë dollarë, shifër kjo mjaftë e lartë./Indeksonline