Çudit Ramiz Lladrovci: E kom nxanë lepurin me kerr të kijeve (VIDEO)

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci vazhdon të tregojë histori personale nga jeta e tij.

Së fundmi, ai ka treguar edhe një ngjarje të çuditshme dhe interesante.

Lladrovci ka thënë se e ka “nxënë lepurin me kerr të kijeve”.

“Kijet, a e dini se çka jon kijet. Eh ata hyp në kerrr ti edhe tu ja ba hajt babo, babo, hajt kadal, edhe ja kom qitë rrjetën ma larg edhe lepuri ra në rrjetë. Pra unë e nxa lepurin me kerr të kijeve”, ka thënë ai në Kanal 10.