Macja hyri në fushë, ndërpreu ndeshjen duke dhuruar shou: Shumë tifozë dëshirojnë ta adaptojnë

Një tifozë e pazakontë ka hyrë në fushë në një ndeshje të bejsbollit në SHBA.

Ndërsa tifozët, së bashku me lojtarët, i thërrisnin lojtarët, duket se maces nuk i pëlqeu shumë zhurma dhe një mjedis të panjohur.

Sidoqoftë, historia ka një fund të lumtur, pasi macja tani është aq e popullarizuar sa shumë njerëz kanë dalë për ta adoptuar atë!

Shikoni videon e mëposhtme. /Telegrafi/