Ky është burri i Leonora Jakupit, nuk keni për ta besuar kurrë kush është

Bukuroshja nga Drenica, Leonora Jakupi i ka dhëne fund beqarisë ne një feste private te organizuar larg medieve.

Se Leonora Jakupi ka qene gjithmonë e heshtur për lidhjet e saja private e din te gjithë, dhe këto lidhje ajo arriti ti mbaj te fshehur nga media.

Sipas disa burimeve mendohet se fatlumi qe është i martuar me Leonoren jeton tash e disa vite ne Angli dhe është pronar i disa bizneseve te mëdha atje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *