Shpërthen Rrota E Automjetit, Ja Si E Peson Nëna Me Foshnjën Qe Ishin Duke FIuturuar Në Ajr

Një nënë dhe foshnja e saj u panë duke fluturuar në ajër, pas shpërthimit të rrotës së një automjeti mallrash.
Pamje tronditëse të kapura nga kamerat e sigurisë pranë një dyqanit në Kinë, shfaq disa punëtorë duke e pompuar rrotën.

Momente më vonë, rrota shpërthen dhe fluturon në drejtim të nënës dhe foshnjës së saj, e cila ishte duke kaluar rastësisht në atë zonë, transmeton Gazeta Express.