Ermal Fejzullahu thotë se më shumë ka lopa zë se shumë këngëtar në estradë

Ermal Fejzullahu njihet për figurën e tij shpesh herë edhe qesharake, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi këngëtari ka qenë pjesë e “Prive Reality”, ku ndau me publikun shumë të pa thëna.

Por, një nga deklaratat e tij që u bë virale në rrjet është momenti kur ai flet për disa prej artistëve duke mos dhënë emër.

Fejzullahu shprehet duke thënë se kafsha lopë ka të gjitha notat e zërit dhe se: “më shumë ka lopa zë se shumë këngëtar në estradë”.

@bler.koh #blerkoh ♬ Originalton – bler.Koh