Momenti viral në rrjet, Naѕer Rafuna lë pa fjalë edhe reрerët më të njohur!

Dje është kthyer seriali më i popullarizuar “Çka ka shpija” me sezonin më të ri në Klan Kosova.

Episodi i parë i sezonit të ri u prit sigurisht me shumë kurreshtje nga audienca e madhe dhe besnike e serialit.

Krahas episodit, një tjetër moment është bërë viral në rrjet.

Aktori Naser Rafuna, njëherësh autor i serialit, ka ndarë në Instagram-in e tij një sekuencë nga xhirimet.

Kohën duket që ta ketë shfrytëzuar në maksimum, mes tjerash edhe për të na shfaqur një aftësi të jashtëzakonshme – repturën.

Naseri ka lënë pa fjalë me artikulimin dhe shpejtësinë e repturës duke performuar, siç janë shprehur komentuesit, më mirë se një përqindje e madhe e estradës.

Momenti s’ka kaluar pa u komentuar nga reperë të njohur si Don Xhoni dhe Lumi B.

Një artist i vërtetë është multidimensional dhe i tillë definitivisht është Naseri! /Prive.al