Rasim Avdyli në gjendje të rëndë, ky është paralajmërimi i tij për ndjekësit

Personazhi i famshëm i “Tik Tok”-ut, Rasim Avdyli, është shfaqur i mllefosur e i zhgënjyer në një video. Siç shihet, atë e kanë prekur komentet e ndryshme negative që i bëhen në komentet e videove.

Rasimi, i cili e tregon përditë jetën e tij në rrjete sociale, u thotë ndjekësve se nëse nuk ndalen, ai do ta lë Tik-Tokun. Ky, është një reagim i mitrovicasit që jeton në Gjermani dhe tashmë ka një jetë të re me një grua gjermane.