3 herët kur vajza e Lutfi Hazirit ia theu zemrat shqiptarëve (FOTO)

E më të përfolurat padyshim që janë vajzat e kryetarit të Gjilanit Lutfi Haziri, të cilat janë në qendër të vëmendjes.

Ato janë aktive në rrjetet sociale ku edhe publikojnë imazhe nga më të ndryshmet, duke mos munguar edhe pozat joshëse dhe seksi.

Është kjo Kënga Haziri, e cila nuk ka hezituar të shpërndajë foto e zhveshur por që tashmë është më e rezervuar ndaj imazheve më provokative dhe nuk po publikon më, e llogarinë e saj ‘facebook’ e ka mbyllur tërësisht.

Kënga, padyshim qe me këto linja trupore perfekte është më e përmendura dhe tejet në formë. Por pse është bërë kaq serioze në mbylljen e llogarisë dhe fshirjen e të gjitha imazheve provokuese ende nuk dihet.

Ndryshe, ajo vazhdon të cilësohet ndër femrat më të bukura dhe tejet tërheqëse.