Valle, tupana e këngë shqipe, Bebe Rexha befason nënën për ditëlindje

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka dje ka festuar ditëlindje e saj të 30-të.
E për këtë ditë speciale, ajo e ka festuar në mënyrën më të mirë të mundshme e rrethuar nga familja e saj dhe miqtë më të afërt, shkruan Indeksonline.

Në festën e saj nuk kanë munguar as tradita shqiptare.
Me një befasi të këndshme, në skenën ku ajo po performonte u ngjitën babai, nëna dhe vëllai i saj për ta surprizuar këngëtare.

Ndërsa, një ditë pas ditëlindjes së saj, feston ditëlindjen edhe e ëma e Bebes, të cilës ajo ia dhuroj një veturë super luksoze.
Pas gjithë surprizave, Bebe së bashku me të pranishmit festuan me këngë shqipe, valle e tupana në mes të rrugëve të qytetit të New York-ut./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *