Gjiko e qorton djalin, si do të reagojë Elita

Këngëtari i mirënjohur Gjiko dhe gruaja e tij Elita janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Që të dy kanë treguar se janë bërë dy prindër shumë të përkushtuar.

Sot, Gjiko ka publikuar një video ku shihet duke e qortuar djalin e tyre e kjo s’do t’i pëlqejë Elitës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *