Bertani Asllani na prezanton me të dashurën e tij

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia prej vitesh ka filluar jetën e re dhe karrierën në Turqi.

Përveç në muzikën turke, Bertani e ka provuar vetën edhe në aktrim dhe deri tani numëron disa role në serialet turke. Por, një nga rolet për të mbetet më i veçanti, është ai në serialin ‘Pis Yedili’ në të cilin këngëtari shqiptar u taku me të dashurën e tij aktuale, aktoren turke Hazal Senel. Dyshja janë prej kohësh në një lidhje por jo shumë shpesh bëjnë dalje publike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *