‘Pajtesa’ bëhen nënë, publikon fotografinë e parë me foshnjën

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, shkruan ORAinfo.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Në rolin e saj si Pajtesa ajo sonte është bërë nënë dhe duket se i ka shumë hije./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *