Çiljeta nuk fshihet më! E poston një foto me të dashurin futbollist

ëngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është përfshirë për një kohë të gjatë në diskutimet për lidhjen e saj me portierin e njohur, Alban Hoxha.

Ajo asnjëherë nuk ka bërë një deklaratë për raportin e saj me portierin e njohur, por në shumë raste janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por vetëm pak minuta më parë ka qenë Çiljeta ajo që ka publikuar një foto në profilin e saj, teksa shihet në një restorant me Albanin.

Ata kanë qenë duke drekuar dhe krahas fotos këngëtarja ka shkruar edhe një zemër.

Çiljeta po e mbyll më mirë se kurrë vititn 2019, për ta nisur sa më mbarë vitin pasardhës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *