Më në fund reja ia kënaq zemren Remzie Osmanit(FOTO)

Gëzimja është reja e parë dhe e vetme e këngëtares Remzie Osmani, pasi ajo e ka vetëm një djalë, Hamin.

Me ose pa dëshirën e saj, e përzgjedhura e të birit të Remzies është bërë e famshme, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimja është komplimentuar për dukjen e saj, ama nuk e kemi parë ndonjëherë duke folur publikisht për diçka.

Qendrimi i saj është gjithmonë stoik, serioz dhe në shumë pak raste është parë duke qeshur.

E, këtu po. Ja një buzëqeshje e madhe nga Gëzimja, edhe për qejfin e vjehrres së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *