“Nuk kthehem më”, Luana Vjollca merr vendimin e papritur

Ajo është një nga femrat më aktive.
Luana Vjollca ndan kohën e saj mes moderimit dhe këngës. Orët e gjata të punës, madje deri në të gdhirë duket se e kanë lodhur Luananë.
Kjo duket dhe nga postimi i fundit ku ajo mezi pret të marë pushime dhe goxha të gjata madje.

“Kur t’i marr pushimet, pa një muaj nuk kthehem”, shkruan Luana, duke lënë të kuptohet se do të qëndrojë larg të gjithëve dhe jo aktive për plot një muaj.
Nuk dihet ende se kur do ta bëjë këtë shkëputje Luana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *