Diellza s’po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes, shikoni si është bërë

Diellza Kolgeci tani po i shijon muajt e parë si nënë e re.
Modelja kosovare dhe basketbollist i njohur, Fisnik Rugova e quajtën vajzën e tyre me emrin, Helena, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes duket se Diellza nuk po mund t’i largojë krejtësisht kilogramët e tepërt.
E këtë e dëshmon me foton e fundit të publikuar në rrjete sociale ku vërehet barku i saj i fryrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *