Shkurten e viziton vëllai, reagimi i saj ju lë ‘gojëhapur’

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Është zëri i saj shumë i vëçantë dhe karakteristik ai që e bën të jetë e preferuara e publikut. Shkurta është gjithmonë tejet aktive me postime në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se i ka shkuar vëllai për vizitë e këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *