Nora në emocione, Roberti i bën befasi në mes të emisionit

Nora u emocionua pas befasisë që ia bëri Roberti në emision. Robert Berisha dhe Nora Istrefi vitin e kaluar i kanë dhënë fund lidhjes disavjeçare, shkruan lajmi.net. Por, pavarësisht ndarjes, dyshja i kanë ruajtur raportet e mira me njëri-tjetrin, madje ishin edhe në pushime bashkë me vajzën. Së fundi, këngëtarja ishte e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” me Arbana Osmanin.

Nora në këtë emision pranoi befasi të dyfishtë, fillimisht nga e ëma, ndërsa pastaj edhe nga Roberti, përmes një videoje. Arbana ka publikuar promon e emisionit, në të cilën ora shihej me lot në sy pas befasive që ia bënë nëna dhe Roberti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *