FOTO/Big Mama vs Slim Mama, si ishte dhe si duket pasi u dobësua 40kg

Big Mama është ndër të paktët personazhe që ka preferuar të flasë hapur dhe pa komplekse për ndryshimet në pamjen e saj.

Pothuajse një vit më parë këngëtarja ju nënshtrua një operacioni për ngushtimin e stomakut dhe nuk ngurroi që këtë fakt ta ndante me të gjithë publikun. Tashmë ndryshimet në peshën e saj janë mëse të dukshme dhe Big Mama ka treguar se për këtë ndihet shumë e lumtur.

Madje duket se ajo ndihet shumë më e sigurt në vetvete dhe këtë mund ta vërtetojnë fotografitë e publikuara ditën e sotme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *