Elita rrëfen historinë/ Si më bëri për vete Gjiko

Gjiko dhe Elita Rudi, një nga çiftet më të famshme të estradës ishin të ftuar në Xing me Ermalin.

Elita zbuloi se si e ka bërë Gjiko për vete.

Për më shumë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *