Arbenita Ismajli iu mëson të huajve ‘zakonin’ e shqiptarëve

Arbenita Ismajli është një nga modelet shqiptare, e cila momentalisht po vazhdon karrierën e saj në Angli, ku dhe duket se ka shumë sukses.
Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale ku më shpesh poston video e foto nga prapaskenat e seteve fotografike që ajo bën.

Së fundmi Arbenita na ka treguar se është si të gjithë ne dhe këtë “zakon” shqiptar, ua mëson dhe miqve të saj të huaj.
“Duke i mësuar të hanë fara”, ka shkruar modelja mbi video ku duket me dy miq të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *