Diellza bëhet për herë të parë nënë, ky është emri i vajzës

Diellza Kolgeci është bërë nënë.

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova janë bërë prindër për herë të parë.

Gazeta Express mëson se Diellza ka sjellë në jetë një vajzë të cilës i kanë vënë emrin Helena.

Lajmi për shtatzëninë e Diellzës dhe për lidhjen e saj me basketbollistin Rugova është marrë vesh kur Diellza ishte në muajt e fundit të shtatzënisë.

Mësohet se Diellza dhe e vogla gëzojnë shëndet të plotë ndërsa Helena Rugovës i urojmë një jetë të gjatë e të lumtur me prindërit./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *