Nga repere kalon në këtë profesion? Kjo videoe Tayna’s do ju lërë pa fjalë

Tayna është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit, e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave.
Ka arritur që të kthehet në një figurë shumë të lakuar në median rozë dhe ka shumë përkrahës së muzikës së saj.

Por e kishit menduar Tayna-n në një profesion tjetër?

Ne ju themi se do ishte një MUA (Make Up Artist) mjaft e talentuar dhe e e suksesshme! Këtë reperja e ka treguar në videon më poshtë, ku grimon Sellmën, një personazh mjaft i njohur shqiptar. Videoja është shumë ‘funny’ por jeni kuriozë si doli përfundimi?

E shihni në këtë video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *