Bleona ‘nxjerr’ të gjitha/ Ja kush është këngëtari i njohur që po e “ngucë”

Bleona Qerreti është prej këngëtarëve shqiptare, e cila nuk e ka aspak problem të tregojë detaje private nga jeta e saj.
Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në një emision televiziv, ajo nuk ngurroi dhe tregoi mesazhet që kishte me Timbaland, këngëtarin me famë botërore.

“Urime për ‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt”, i shkruante ai, ndërkohë që Bleona e falenderonte dhe tha se do të vazhdojë bashkëpunimin me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *