Shtatzënia po e zbukuron çdo ditë më shumë Pajtesën, shikoni si është bërë

Ajo është një prej aktoreve më të dashura për publikun.
Fiona Gllavica është aktorja që në publik njihet me rolin e ‘Pajtesës’ në serialin ‘Çka ka shpia’, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak muajve i ka dhënë fund beqarisë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.
E kjo pritje e ëmbël duket se po ia shton bukurinë Pajtesës e këtë e shohim në imazhet e shumta që po i publikon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *